Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 4 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Zagłosuj - będzie plac!

Zagłosuj - będzie plac!

Z okazji 100-lecia firmy, NIVEA Polska postanowiła spełnić marzenia wielu polskich rodzin, a w szczególności ich najmłodszych członków przez ufundowanie i  wybudowanie  100 placów zabaw na terenie całej Polski. Place zostaną wybudowane w lokalizacjach, które otrzymają największą liczbę głosów internautów oraz dopełnią wszystkich formalności związanych z dokumentacją. Do akcji przystąpiła także gmina Walce, zgłaszając 2 lokalizacje  pod plac zabaw:

1. teren placu spotkań przy ul. Reymonta w Brożcu

2. teren placu spotkań przy ul. Zielonej w Straduni 

NIVEA Polska zobowiązuje się do sfinansowania zakupu i montażu urządzeń na terenach przygotowanych i przekazanych przez samorządy lokalne pod budowę placów zabaw.

Budowa placu zabaw będzie dla dzieci ogromną atrakcją, przyczyni się do rozwoju sprawności fizycznej i do właściwego spędzenia wolnego czasu. Gorąco zachęcamy wszystkich do głosowania. Każdy Państwa głos przybliży nasze pociechy do pojawienia się jedynego miejsca wypoczynku i rekreacji. Jeśli w wyniku głosowania nasza lokalizacja spotka się z uznaniem Internautów to do dyspozycji dzieci oddane zostaną następujące elementy wchodzące w skład placu zabaw:

·        2 wieloelementowe zestawy zabawowe,

·        1 element sprawnościowy,

·        2 huśtawki,

·        2 bujaki sprężynowe,

·        1 karuzela,

·        1 piaskownica,

·        1 kosz na śmieci,

·        1 ławka,

·        1 regulamin placu zabaw.
 

Zachęcamy do głosowania! Być może Państwa głosy przyczynią się do tego, że w Gminie powstanie kolejny plac zabaw dla naszych najmłodszych mieszkańców.

Jak głosować? Należy wejść na stronę www.100latnivea.pl/glosowanie i po zalogowaniu się wyszukać naszą lokalizację w zakładce ZNAJDŹ PLAC ZABAW, znajdującej się po prawej stronie. Wówczas będzie można oddać głos. Każdy z internautów biorący udział w głosowaniu uczestniczy jednocześnie w klasyfikacji Lokalny Bohater, zdobywając dla siebie punkty.

 

Szczegóły o akcji na podanej wyżej stronie.

 

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

Podstrona jest w trakcie wypełniania.

Wersja XML